Fibaro

detail obrazovky telefonu s programem pro ovládání chytrého domu Vlastnosti systému FIBARO z něj dělají nejlepší inteligentní elektroinstalaci a nejvhodnější řešení pro automatizaci budov.

Fibaro nabízí snadnou instalaci bez nutnosti sekání do zdí a nevyžaduje tahání stovek metrů kabelů. Naše miniaturizované moduly mohou být snadno instalovány za jakýmkoli vypínačem v běžné elektroinstalační krabici. Jsou kompatibilní s každými elektrickými rozvody. Fibaro také umí řídit LED svítidla či zářivky v elektrických rozvodech bez nulového vodiče (starší typy elektrických rozvodů).

Moduly Fibaro nejsou trvale spojeny s infrastrukturou budovy. Takže pokud chcete rekonstruovat svůj byt či dům, například zbourat a postavit nějaké stěny, tak to není problém. Prostě to udělejte. Jednoduše vyndejte moduly ze zdi a namontujte je na novém místě. Díky mesh topologii sítě si moduly aktualizují svoje umístění a budou opět spolupracovat se zbytkem systému.

Snadné ovládání z telefonu či tabletudva mobilní telefony za sebou s obrazovkami ovádání

Fibaro má své vlastní aplikace pro telefony a tablety od Apple (iOS) a s Androidem. Umožňují snadné ovládání celého vašeho domova, ať již jste doma, či na cestách (pomocí služby home.fibaro.com).

Mimoto aplikace Fibaro podporují příjem oznámení, takže důležitá informace se vám zobrazí hned na displeji telefonu a nečeká, až si pustíte aplikaci.

Vzdáleně si můžete nejen zapnout světla a stáhnout žaluzie, ale třeba také se podívat na kamery.

Mozek vašeho domova

přehledové schéma ovládáníSystém Fibaro dohlíží na stav jednotlivých zařízení a  v případě nutnosti vás informujte o případné chybě či nehodě. Fibaro také zná přesnou polohu vašich žaluzií či markýz a aktuální stavy všech zařízení.

Všechny prvky se dokáží automaticky aktualizovat. Řídící jednotka (mozek inteligentní domácnosti) také automaticky ukládá zálohu vašich nastavení. Zařízení napájená z baterie vám dají dopředu vědět, kdy bude potřeba výměna baterie. Pokud vyrazíte na dovolenou a zapomenete přepnout topení do útlumového režimu, Fibaro vám pošle zprávu, zda to má udělat za vás.

Tablety s grafickým rozhraním Přehledné grafické rozhraní

Pro konfiguraci a nastavení systému slouží přehledné grafické rozhraní běžící v libovolném webovém prohlížeči. V něm snadno nastavíte závislosti mezi zařízeními, scény a také jakoukoli další inteligenci. Nepotřebujete k tomu ani speciální software ani volat na technickou podporu. Prostě chytrý domov jak má být.

rodinný domek mezi dvěma rukama - symbol bezpečí Bezpečí

Pokud již máte alarm, systém Fibaro se na něj snadno napojí.Pokud alarm nemáte, můžete jej s pomocí Fibara vytvořit.

Každý modul pracuje nezávisle na řídící jednotce. Moduly se dokonce baví (vyjma složitých scén) napřímo mezi sebou. Takže i když se poškodí řídící jednotka a systém detekuje například požár nebo zaplavení vodou, každý modul ví co má dělat. Žaluzie vyjedou nahoru, otevřou se okna, aktivuje odvětrávání, venkovní světla začnou blikat (aby hasiči lépe trefili), atd.

Výjimečné vlastnosti systému Fibaro

Jednoduchá a rychlá instalace (v nových i stávajících domech a bytech) a ruku v ruce s tím i velmi intuitivní a přehledné nastavení systému.

Věříme, že nemusíte být programátor, abyste si doma mohl nastavit scénu před usnutím (zatažení závěsů, pomalé stmívání světel, snížení teploty v ložnici a vypnutí hudby). Ovšem pokud programátor jste, nabízí Fibaro neomezené možnosti díky vestavěné skriptovacímu jazyku Lua. Jednoduché změny provedete doslova během pár sekund.

Kontaktujte nás

 

 

 

A.I.Company s.r.o.

 

Těšínská 356/346

716 00 Ostrava

E-mail: info@aicomp.cz
Tel.: +420 733 642 652

IČ 01995014