control4

logo Control - grafický nápis Neexistuje nic jako jedno univerzální řešení Control4. Krása Control4 a rozdíl oproti jiným společnostem zabývající se chytrými domy tkví právě v tom, že si můžete navrhnout řešení přesně podle vašich představ, které bude opravdu odpovídat vašemu životnímu stylu, potřebám a rozpočtu.

Možná, že chcete, aby se dům zamykal každý den v 10 večer a žaluzie se stáhli, jakmile vyjde slunce. Nebo byste možná rádi ovládali obraz, zvuk a světla svého domácího kina jedním ovladačem. Samozřejmě jsou i lidé, kteří chtějí mít doma vše na ovládání jako James Bond – i pro ty máme řešení! Odpověď na otázku Co získám díky se systémem Control4 tedy závisí jen a pouze na vašem životním stylu, domě a rozpočtu.

interiér s obrazovkou ovládání C4 V ČEM JE CONTROL4 JINÝ?

Control4 nabízí komplexní řešení, které skýtá nekonečné možnosti rozšíření:

začněte s chytrým termostatem nebo domácím kinem.

Pomalu rozšiřujte automatizace dál po domě, až vám čas a peníze dovolí.

Vaše požadavky se mohou v průběhu života měnit a Control4 vám vždy nabídne vhodné řešení.

Váš dům se pružně přizpůsobí Vašim požadavkům a Vašemu životnímu stylu.

ilustrační pohled na peněženku - úspora peněz KOLIK STOJÍ V PRŮMĚRU SYSTÉM CONTROL4?

To záleží na mnoha faktorech. Ať již velikosti vašeho domu, počtu pokojů a také technologií, které chcete propojit a přidat. Systém Control4 začíná na 50 tis. Kč a největší systémy stojí několik milionů. Obecně je vhodné dát za inteligentní systém ovládání vašeho domova vč. zabezpečení a slaboproudu zhruba 10-20 % z ceny za postavení domu.

Kontaktujte nás, sjednejte si schůzku a zjistěte, kolik by stál váš projekt.

přístrojová skříň RACK s technologií C4 CO POTŘEBUJI JAKO PRVNÍ VĚC?

Vše začíná ovladačem s operačním systémem Control4. Představte si ho jako mozek, který ovládá celou automatizační magii.

Ovladač v podstatě umožňuje ovládat prakticky jakoukoli domácí funkci včetně vaší televize, hudby, osvětlení, ovládání teploty a bezpečnosti. Každý ovladač Control4 obsahuje Control4 aplikaci (umožňuje ovládat systém Control4 vaším chytrým telefonem nebo tabletem), službu TuneIn (umožňuje poslouchat přes 70 000 rozhlasových stanic) a software pro interkom (tak abyste mohli snadno komunikovat po domě dotykovými obrazovkami a dveřními stanicemi Control4)

Control4 nabízí stovky produktů pro prakticky všechna řešení chytrých domů nebo podniků. Spolu s našim dealerem navrhnete systém, který bude odpovídat vašim požadavkům a on/ona připraví detailní seznam dodatečného hardwaru, který bude ještě potřeba.

přehled zobrazení systému C4 na různých přístrojích JAK MŮŽU OVLÁDAT SVŮJ SYSTÉM?

Způsob ovládání je kompletně na vás. Používejte takové ovládání, jaké vám vyhovuje – televizní ovladač, dotykové obrazovky, chytrý telefon, tablet nebo jakýkoli počítač s přístupem k internetu. Díky funkci 4Sight Anywhere Access se můžete přihlásit do svého domu prakticky odkudkoli na zeměkouli, pokud je v dosahu mobilní internet.

Nezapomeňte, že díky systému Control4 se už nemusíte zabývat opakovaným ovládáním – věci se prostě dějí automaticky. Pouze jednou nastavíte a už se nestaráte. Jde o zcela nový způsob nazírání na fungování vašeho domu.

MÁM STARŠÍ DŮM. BUDE I PŘESTO CONTROL4 SYSTÉM FUNGOVAT?

Určitě! Systém Control4 se sice nejčastěji instaluje do již postavených domů, ale nabízíme také širokou škálu bezdrátových prvků. A s těmi je nasazení Control4 do vašeho stávajícího domu, a to bez sekání, naprostou hračkou!

Kontaktujte nás

 

 

 

A.I.Company s.r.o.

 

Těšínská 356/346

716 00 Ostrava

E-mail: info@aicomp.cz
Tel.: +420 733 642 652

IČ 01995014