Chytrý dům - byt - kancelář

Chytrý dům? chytrý byt? chytrá kancelář?   Popravdě Vám nenahradí partnera na šachy, na popovídání si a ani neporadí co uvařit na nedělní oběd. I když.....

Co si tedy pod tímto ustáleným  slovním spojením představit?   Pokud žijete v chaloupce, kde topíte v kamnech dřevěnými poleny a svítíte petrolejkou, potom blahopřeji, ale tyto technologie nevyužijete.   Chytrý dům ,byt, kancelář Vám výrazně zjednoduší život tam, kde máte televizi, ozvučení, topení, osvětlení, žaluzie, zabezpečení, kamery. Nebo jen některé z těchto prvků.

Umožní Vám přizpůsobit prostory Vašemu způsobu života. Vašemu a Vašich blízkých. Můžete ovlivnit co budou sledovat Vaše děti, umožní ušetřit energie a nervy. Dokáže spojit ovládání různých technoligií pod jednoduché intuitativní ovládání, předvolit akce které se mohou vykonat na základě jistých situací. Je to například zatažení žaluzií při vysokém slunečním svitu, takže nepřijdete do rozpálených místností. Umí například pozhasínat v domě když odcházíte. Umí při odchodu z domu vypnout zásuvku rychlovarné konvice a tím omezit riziko nepříjemných událostí. Kombinací je celá řada. A tím i možných variant. 

Proto je výraznou součástí instalací část "vdechnutí života". tedy naprogramování systému, jeho trvalé přizpůsobování se Vašim potřebám a změnám životního stylu. Stejný systém Vám usnadní život v bujarém mládí, při založení rodiny, při výchově dětí i při zjednodušení běžného provozu na zaslouženém odpočinku.  Prostě Váš dům či byt umí vyjít vstříc Vašim potřebám.

V zasedačce již nebudete muset ztrácet čas nekompatabilitou notebooku Vašeho obchodního partnera s Vaším projektorem, nebudete předvádět Vašim návštěvám funkčnost Murphyho zákonů vybitými bateriemi v dálkových ovladačích a ani ovládání všech přístrojů nebude potřebovat pravidelná školení. Takže nejen že čas jsou peníze, ale ušetřené nervy jsou také k nezaplacení.

Chceme zbourat mýtus spojení "chytrý prostor = vysoké náklady". Máme řešení jak vyspělá a nákladná, tak řešení která mají velmi rychlou návratnost. Záleží jen na Vašich preferencích.

control4 - vysoká kvalita, široké možnosti pro nové a nebo rekonstruované prostory

fibaro - lze za velmi rozumný peníz instalovat v již provedených instalacích

Kontaktujte nás

 

 

 

A.I.Company s.r.o.

 

Těšínská 356/346

716 00 Ostrava

E-mail: info@aicomp.cz
Tel.: +420 733 642 652

IČ 01995014