EZS Zabezpečovací signalizace

Starý zvonek - historické zabezpečeníDnes již na ochranu majetku nestačí zvonek zvonící při přetržení drátu. Dnešní elektronická zabezpečovací signalizace musí splnit celou řadu parametrů. Také ale dokáže mnohem více. Lze jí začlenit do inteligetních struktur domu. Umí komunikovat s hlídací službou. Umí zasílat zprávy majitelům.  Umí se tvářit jako Hight Tech doplněk interiéru. Umí využít snad všech dostupných přenosových cest. (V případě kvalifikovaného zájmu umí vypustit i poštovní holuby). Umí zapínat a vypínat v nepřítomnosti světla a spotřebiče. 

Máme několik stupňů ochrany. Perimetrickou, plášťovou, přístupovou, prostorovou, předmětovou, osobní a samozřejmě i nástrahovou. 

Naší snahou je maximální znalost všech možností systémů, zkrácení nutných zásahů a optimalizace dle Vašich přání. Proto využíváme unifikovanou řadu systémů PARADOX a v náročných aplikacích systém GALAXY. Samozřejmě známe i celou řadu dalších systémů. Dělali jsme je. Instalovali je. Servisovali. Ale chceme li být opravdu dobří, musíme si vybrat v čem. 

Designová ovládací klávesnice s monitorovým zobrazením Ukázka dotykového ovládání

Běžná LCD klávesnice PARADOXběžná klávesnice s LCD zobrazením (umí i češtinu)

Mozkem EZS je ústředna, která vyhodnocuje všechny podněty.  Zde vybíráme z celého portfolia ústředen dle rozsahu objektu, úrovně zajištění a Vašich požadavků.  Pro vlastní ostrahu vybíráme z celé řady čidel pracujících na různých principech.  Umíme Vám vybrat spolehlivé prvky i do bytů se zvířecími miláčky. 

Sirény a jiné akustické i optické výstupy jsou dnes spíše doplňkovými. Hlavní těžiště výstupů je v přenosech. Různých. Pokud možno sledovaných a zabezpečených.

V této oblasti platí snad více než kde jinde, že vysoká rozmanitost systémů výrazně zvyšuje bezpečnost.  U nás najdete systémy "na míru" ze spolehlivých prvků a vyvážených parametrů.

Kontaktujte nás

 

 

 

A.I.Company s.r.o.

 

Těšínská 356/346

716 00 Ostrava

E-mail: info@aicomp.cz
Tel.: +420 733 642 652

IČ 01995014